Te Fundit

Bulqiza

Opinione

SHQIPERI

Politike

Koronavirusi/ Balla: Kongresi i PS do të mbahet më 28 shkurt,...

Frika ndaj koronavirusit nuk do e ndalojë Kongresin e PS-së, i cili do të mbahet më 28 shkurt sipas programit të përcaktuar në Pallatin...

Ekonomi

Alla jep lajmin e mirë; Gati projekti për furnizimin me ujë...

Bulqizë - Kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla ka dhënë lajmin e mirë se së shpejti do të nisë rikonstruksioni dhe ndërtimi i të gjithë...

Sociale

Hudhër me limon për të pastruar enët e gjakut në 40...

Bashkimi bën fuqinë! Kjo është një shprehje që gjen vend edhe në kuzhinë, sidomos në rastin e hudhrës me limonin. Kura e mëposhtme me limon...

Kosove

Maqedoni e veriut

Te Tjera

Bota

SHOWBIZ

Teknologji

Gazmore