Te Fundit

Bulqiza

Opinione

SHQIPERI

Politike

Ilir Meta fton në takim Lulzim Bashën dhe të gjithë kryetarët...

Kreu i opozitës, Lulzim Basha dhe të gjithë kryetarët e partive të opozitës jashtë parlamentare janë ftua nga kreu i shtetit Ilir Meta në...

Ekonomi

Sociale

“Më mirë të vdes”, transgjinori rrëfehet pas dhunimit: Nuk duroj dot...

Tiranë - Në një intervistë për “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, transgjinori Anxhela rrëfeu të gjithë skenën e dhunës së ushtruar ndaj tij...

Kosove

Maqedoni e veriut

Te Tjera

Bota

SHOWBIZ

Teknologji

Gazmore