VIDEO komike nga tërmeti në Durrës; Burri lë gruan “në baltë” dhe vetë ia mbath “me të katërta”

Durrës – Kur vjen puna për të shpëtuar nga tërmeti të gjithë ia mbathin ‘me të katërta’.

Një rast i tillë është fiksuar nga kamerat e sigurisë në një supermarket në Durrës, ku një burrë i trembur nga tërmeti i një nate më parë vrapon drejt derës. Ai jo vetëm që nuk e pret gruan, por e shtyn atë për të hapur rrugën dhe për të dalë vetë i pari në derë, pa e kthyer kokën pas.

Për më tepër ndiqni pamjet e mëposhtme:

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu