Zbulohet identiteti i vajzës misterioze që raporton operacionet e OFL

Prej disa ditësh në konferenca për shtyp të Policisë së Shtetit shfaqet një vajzë “misterioze”, e cila raporton rezultatet e njësisë policore Operacioni Forca e Ligjit.

Për të gjithë ata që janë kuriozë, zëdhënësja “me syze” e policisë quhet Eljesa Breca. Ajo është  diplomuar për psikologji dhe ka rreth një vit që është pjesë e OFL-së.

Eljesa Breca ka eksperiencë të suksesshme në FNSH-në e Fierit dhe momentalisht është në pozicionin civil.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu