Foto/ Makina merr flakë në ecje e sipër

Tiranë – Një automjet është përfshirë nga flakët në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’. Automjeti ka marrë flakë në ecje ku menjëherë ka arritur policia.

Falë ndërhyrjes së zjarrfikëses u bë i mundur dhe shuarja e flakëve. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar, ndërsa e gjithë zona përreth është ‘pushtuar’ nga tymi. Ndërkohë policia po heton në lidhje me zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu