Te Fundit

Bulqiza

Opinione

[vc_text_separator title=”SHQIPERI” color=”pink” border_width=”4″]

Politike

Ndaraj nga jeta e futbollistit Ramazan Rragami, Meta ‘bashkohet’ me Berishën...

SHKODËR - Pas vizitës të ish-kryeministrit Sali Berisha sot në Shkodër ku zhvilloi një takim me mbështetësit e tij atje, dhe më pas zhvilloi...

Ekonomi

BSH: Varianti Omicron dhe rritja e çmimeve janë rreziqet kryesore për...

Banka e Shqipërisë vlerëson se ekonomia shqiptare ka shënuar rritje prej 8.7% në vitin 2021, ndërsa do të vijojë rritjen drejt niveleve të zgjerimit...

Sociale

Turizmi 2022 një hap drejt normalitetit, gati për tregjet që i...

SHQIPËRI – Turizmi vijoi rikuperimin nga pandemia vitin e kaluar. Të dhënat zyrtare tregojnë se deri në fund të nëntorit, 5.4 milionë shtetas të...

Kosove

Maqedoni e veriut

Te Tjera

Bota

[vc_text_separator title=”SHOWBIZ” color=”pink” border_width=”4″]

Teknologji

Gazmore