Brazil, tenton të eliminojë insektet hedh kopshtin në erë

Kopshtari në tentativë për të eliminuar insektet një herë e mirë hedh kopshtin e tij ne erë.

Ngjarja ndodhi në Brazil pasi kopshtari kishte dështuar me metodat e tjera vendos të mbushë gropën me benzin dhe ti vinte flakën.

/bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu