Gazmend Paja bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë vogëlushi

Aktori i famshëm i “Portokallisë” Gazmend Paja është bërë baba për herë të parë ditën e djeshme. Lajmin e ka konfirmuar bashkëshortja e aktorit, ku në një postim në instagram ka shkruar “Na e mbushe zemrën plot Dard. I bekuar qofsh”,-shkruan Ira në Instagram.

Gazi dhe Ira lidhën kurorë qershorin e këtij viti, dhe pak muaj më pas mediat rozë shkruan se bukuroshja bionde ishte në pritje të ëmbël.

Gjininë e bebit e ka bërë të ditur vetë Gazi, pak kohë më parë i ftuar në një emision televiziv. Ai deklaroi se ata ishin në pritje të një djali.

/bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu