Stresi zbulon këngëtaren e famshme të fiksuar pas tij: Më ngacmonte në “Instagram”

Tiranë – I ftuar në emisionin “Glamour Zone”, nga moderatorja Ester Bylyku, reperi Stresi është pyetur për femrat e famshme që e kanë ngacmuar.

Dhe ai zgjodhi menjëherë këngëtaren Linda Morina.

– “Më thuaj një femër të famshme që të ka ngacmuar.”

Linda Morina, – përgjigjet Stresi duke qeshur.

Si të ka ngacmuar?

Më ka shkruar shumë. S’jam përgjigjuar asnjëherë, por më ka shkruar shumë. Nuk e mbaj mend mirë, por më shkruante ‘hey ti’.

/bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu