Shtohen problemet për skuadrën e Skëndërbeut, i vë shkelmin edhe …

Problemet sa vijnë dhe shtohen për skuadrën e Skënderbeut. Korçarët po kalojnë një periudhë të vështirë dhe e kanë humbur impaktin që kanë pasur në futbollin shqipëtar. Së fundmi stafi tekni i bardhekuve është përzënë edhe nga restorantu ku ata frekuentonin prej kohësh.

Sipas pronarit të restorantit futbollistët porosisnin më shumë se marrveshja e arritur me drejtuesit e klubit. Por mësohet se arsyeja e vërtetë ka qenë mos shlyerja në kohë e faturave. Kësisoj skuadra dhe stafi teknik janë detyruar të spostohen në një tjetër restorant në Korçë.

Tashmë skuadra që shkroi historinë jashtë kufinjve shqipëtarë duhet të përballet me kushte të tilla. Skënderbeu pas javës së 11-të të Kategorisë Superiore ka grumbulluar 15 pikë duke u pozicionuar në vendin e 8-të.

/bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu