Shiu mbulon vendin; Ja parashikimi i motit për sot

Dita e sotme nis me reshje shiu. Vendi ynë do të mbizotërohet nga vranësirat do të shtohen pasdite ku do të sjellin reshje në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të variojnë: në zonat malore, nga -2ºC në 07ºC, në zonat e ulëta nga 03ºC në 13ºC dhe në zonat bregdetare nga 07°C në 14ºC.

Era do të fryejë në drejtim Jugor, ndrësa forca e valëzimit në det pritet të jetë deri në 5 ballë.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu