Kënga që do përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovizion 2020”, Arilena Ara nxjerr versionin në anglisht

Tiranë | Arilena Ara u shpall fituese me këngën e saj “Shaj” në “Festivalit e Këngës” që u zhvillua dhjetorin e vitit të kaluar.

Me këtë këngë ajo do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në Eurovizion 2020 dhe së fundmi ka realizuar edhe versionin anglisht të këngës.

Me këngën e titulluar “Fall from the sky”, Arilena Ara do ngjitet në skenën e Eurovizionit në natën e dytë të tij në Rotterdam.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu