Vlonjatët “sfidojnë” koronavirusin

Vlorë | Rritja e lehtë e temperaturave në jug të vendit është shoqëruar edhe me daljen e guximtarëve që hyjnë në ujrat e ftohta të detit Jon.

Në plazhet e Vlorës mëngjesin e kësaj të enjteje ka pasur guximtarë që janë futur në det për të provuar ujin e kripur.

Edhe në rrugët e qytetit të Vlorës ka shumë pak kalimtarë, ndërsa baret dhe restorantet janë mbyllur.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu