“Na ka ardh virus korona”, dedikim humoristik me çifteli për koronavirusin (VIDEO)

Sa i takon situatës së shkaktuar së fundmi nga pandemia e koronavirusit, krahas panikut të shkaktuar, nuk mungojnë as memet e faqeve gazmore në rrjetet shoqërore, të cilat përpiqen të zbusin sadopak këtë situatë kaotike.

Së fundmi, me masat e ndërmarra nga qeveria shqiptare për mbylljen e bizneseve dhe pezullimin e qarkullimit me mjete në disa qytete të vendit, duket se papunësia dhe shqetësimi nga kjo situatë po bën të vetën, aq sa madje koronavirusit i është dedikuar edhe një këngë me çifteli.

Për më tepër ndiqni disa nga videot dhe memet gazmore të sjella mëposhtë:

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu