Bajern Mynih kërkon zëvendësuesin e Nojer, synohet gardiani i Barcelonës

Mesa duket sipas disa zërave, gardiani i Bajerni i Mynihut Manuel Nojer do të largohet dhe Bajerni është në kërkim të zëvëndësuesit të tij. I pari që bie në sy për agjentët e bajernit është Ter Shtegeni i Barcelonës. Nuk dihet nëse do ta rinovojë kontratën sepse gardiani gjerman pretenton të ketë një rrogë më të lartë.

Gjermanët duket se e kanë humbur besimin te Manuel Nojer dhe po kërkojnë një tjetër gardian të nivelit të lartë dhe Ter Shtegenit është një rast që mesa duket në Bavari nuk kanë ndërmend t’u ikë nga duart.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu