Monika Kryemadhi poston videon duke larë enët dhe duke bërë pompa

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka postuar në rrjetin shoqëror “Instagram” një video ku tregon se si po i kalon ditët në karantinë.

Ajo ka nisur një sfidë që të bëjnë të njëjtën gjë duke nominuar Olti Currin, Fiori Darshën, Bes Kallakun dhe Xhensila Myrtezajin.

Monika pasi përfundon larjen e enëve, nis të bëjë pompa, duke bërë 20 të tilla.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu