VIDEO/ Iu zbërthyen kopsat e këmishës; Kumbaro sikletoset në foltore

Tiranë – Ish-ministrja e Kulturës, aktualisht deputetja e PS-së, Mirela Kumbaro gjatë fjalës së saj në parlament ka pasur një incident të vogël, por që është përpjekur ta mbulojë.

Teksa ishte duke folur nga foltorja dhe lëvizte duart, iu zbërthye njëra nga kopsat e këmishës.

E ndjerë në siklet para publikuat dhe kolegëve deputetë, Kumbaro është përpjekur ta kalojë situatën, duke mbuluar me xhaketë këmishën dhe më pas duke mbërthyer kopsën e këmishës.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu