Ministri belg turpërohet para kamerave; Nuk di të vendosë maskën (VIDEO)

Bruksel | Zëvendëskryeministri belg dhe ministri i Drejtësisë,  Koen Geens ka kaluar një situatë të pakëndshme gjatë një konference për mediat.

Gjatë daljes për mediat, ministri Geens, pasi informoi publikun se masat e marra kundër koronavirusit ishin efektive, një moment të sikletshëm, pasi në momentin që po vendoste maskën hasi vështirësi.

Ministri Geens fillimisht e vendosi maskën në kokë dhe më pas në sy, ndërsa më pas e hoqi fare pa e vendosur në drejtim të gojës dhe hundës.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu