Chelsea dhe Juventusi në negociata për këmbimin Pjaniç-Jorginho

LONDER– Skuadrat e Chelsea dhe Juventusi mund të këmbejnë lojtarë, sipas “The Guardian”.

Dy klubet kanë filluar negociata për këmbim të dy mesfushorëve.

Juventusi është i gatshëm t’ia ofrojë Chelsea, Miralem Pjaniç në këmbim të Jorginhos.

Menaxheri i Juventusit, Mauricio Sari dëshiron ta shohë mesfushorin, me të cilin ka punuar te Napoli dhe Çhelsea dhe është i gatshëm ta sakrifikojë Pjaniç për këtë qëllim.

Juventusi po ashtu është në negociata për shkëmbime edhe me Barcelonën dhe PSG./atsh

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu