Reagon kryeministri i Kosovës pas kërcënimit që ka marrë 3 ditë më parë

Me anë të një interviste për media, kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti është pyetur se çfarë mendon për kërcënimin të cilin ai e ka marrë në datën 3 ditë më parë (17 maj).

Ai është përgjigjur duke thënë që nuk friksohet dhe se është në detyrë çdo ditë.

Kurti tha se për gjendjen e sigurisë janë organet kompetente si dhe siguria e kryeministrit.

Ai gjithashtu tha se ata që e kanë kërcënuar, nuk mund ta kenë pasur me të sepse sipas tij, tek ai nuk funksionojnë kërcënimet.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu