Postojnë fotot e njeri-tjetrit në profilet e tyre, Mozzik dhe Kida gati për “fejesë”

Dy artistët Kida dhe Mozzik janë pa dyshim nga më të pëlqyerit nga pubkliku. Por së fundi ata të dy kanë postuar foto e njëri-tjetrit pa asnjë koment në rrjetin e tyre social “Instagram”.

Fotot janë shkrepur nga i njëjti vend dhe pothuajse në të njëjtin pozicion.

Kjo gjë i ka bërë fansat të ngren dyshime mbi marrëdhënien e tyre dhe janë bërë shumë kureshtarë, madje disa prej tyre shkruajnë “Urime fejesa” ose “Të trashëgohet çifti”. Mirëpo me siguri me anë të këtyre fotove, Mozzik dhe Kida sapo kanë lajmëruar se janë bërë bashkë për një bashkëpunim.

Kujtojmë se Mozzik ka qënë në lidhje me këngëtaren Loredana, por tashmë ata janë ndarë.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu