Matura Shtetërore/ Dalin rezultatet e provimit të gjuhës së huaj

Qendra e Shërbimit Arsimor ka publikuar notat e provimit të parë të Maturës Shtetërore.

Provimi i parë i bërë nga maturantët ishte provimi i gjyhës së huaj.

Notat kanë dalë në faqen zyrtare të QSHA.

Maturantët në kushte pandemie arritën të realizonin të gjitha provimet teksa kishin kontestime për atë të Gjuhë Letërsisë tek i cili sipas tyre kishte disa pyetje pa logjikë dhe jashtë programit mësimor.

Notat e provimeve për gjuhën e huaj.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu