U nda nga bashkëshortja 49 vite më e re, Berluskonit i “fluturojnë” miliona euro nga pasuria

Romë | Ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berluskoni, prej disa kohësh është ndarë me partneren e tij 49 vite më të re, Francesca Pascale. Ata i dhanë fund lidhjes së tyre 12-vjeçare shumë miqësisht sipas mediave italiane.

Në një deklaratë, Francesca i ka uruar Berluskonit të ketë gjithë të mirat dhe shëndet. Sipas medias italiane Corriere, Berlusconi i ka dhënë ish-të dashurës së tij 20 milion euro si shpërblim për prishjen e marrëdhënies së tyre.

Silvio Berlusconi dice adiós a su novia, 49 años menor que él

Berluskoni, 84 vjeç, tashmë ka nisur një lidhje me deputeten 30-vjeçare, Marta Fascina, e cila vjen nga radhët e partisë që ai drejton, dhe pritet që së shpejti të martohen.

Partnerja e re:

Marta (30) ist Berlusconis Neue - 20 Minuten

Fostul premier italian Silvio Berlusconi și-a părăsit iubita de 34 ...

Berluskoni ndahet nga partnerja/ Gjen një vajzë më të re - Top Channel

Former Italian PM 84-year-old Silvio Berlusconi dumps long-time ...

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu