“Vendos rrypin oj goc”, Bes Kallaku kritikon Xhensila Myrtezajin: S’do i paguaj unë gjobat e tua

Së fundmi, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka postuar një foto në “Instagram” duke ngarë makinën.

Ajo shihet e veshur me rroba sportive dhe mjaft tërheqëse. Fotoja e saj ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit, por ajo që ra më shumë në sy ka qenë komenti i bashkëshortit të saj, Bes Kallakut, i cili e kritikon që nuk ka vënë rripin e sigurimit.

Si gjithmonë nuk ka munguar as humori i tij në këtë koment, duke i shkruar: Vendos rrypin e sigurimit oj goc! Nuk kam për ti pagujt un gjobat e tuja.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu