Gati bashkëpunimi i rradhës, Barcelona transferon yllin e Juventusit

Siç shkruan portali i njohur italian Tuttomercatoweb, Barcelona dhe Juventus kanë gati bashkëpunimin e rradhës.

Katalanasit janë të interesuar për Mattia De Sciglion. Italiani është pranë largimit nga Juventusi dhe Barcelona synon transferimin e tij.

De Sciglio ka luajtur 13 ndeshje këtë sezon, ndërsa Juventusi është i gatshëm ta lërë të lirë për 10 milionë euro.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu