VIDEO/ Derri i egër tmerron pushuesit në plazh, del nga deti dhe iu sulet

Një situatë e pazakontë ka ndodhur dje në një plazh në detin Baltik, ku pushuesit i ka surprizuar ardhja nga deti i një derr i egër, duke iu shkaktuar panik dhe frikë.

Derri i egër ka dalë nga plazhi teksa në zonë kishte shumë pushues me fëmijë që po merrnin rreze dielli.

Siç shihet edhe në videon e publikuar nga Associated Press, në momentin që del nga deti, derri përpiqet të sulmojë një pushues, i cili është vetëmbrojtur duke e goditur me një lopatë.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu