Familja e Dua Lipës me pushime në Shqipëri, vizitojnë Butrintin

Sarandë | Familja e këngëtares Dua Lipa që prej muajit gusht ndodhet në Shqipëri për të kaluar pushimet verore.

Ata kanë vizituar shumë vende të bukura të Shqipërisë që nga bregdeti e deri në alpe në Theth.

Së fundmi Dukagjin Lipa së bashku me gruan dhe fëmijët e tij janë ndalur në Sarandë, ku kanë vizituar zonën muzeale të Parkut të Butrintit.

Ai ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram edhe pamje nga Butrinti. Në udhëtimin e tyre, mungoi vetëm këngëtarja Dua për shkak të angazhimeve në jetë dhe karrierën profesionale.

View this post on Instagram

Butrint Castle 🇦🇱 🏰

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

View this post on Instagram

Porto Palermo ⛵️🇦🇱 #visitalbania

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

View this post on Instagram

Found a hidden waterfall 💎

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu