Inter – Lugano/ Hakimi e nis mbarë, zikaltërit kalojnë në avantazh

Milano – Ka nisur miqësorja mes Interit dhe Luganos në stadiumin “Centro Sportivo Giacinto Facchetti”.

Momentalisht ndeshja është me rezultatin 1 me 0 në favor të “Zikaltërve”. Autori i golit ishte Dalber në minutën e 4 me asisin e Achraf Hakimit.

Ky është goli i parë i “Nerrazurëve” për këtë sezon 2020/2021.

Le të kujtojmë se sot është ndeshja e parë e Achraf Hakimit.

Formacionet zyrtare të të dyja ekipeve:

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu