Zjarr në Elbasan, përfshihet nga flakët një sipërfaqe pylli

Elbasan – Ditën e stome, flakët e zjarrit kanë përfshirë një sipërfaqe të vogël pylli në Koder Krastë të Elbasanit.

Aktualisht forcat zjarrfikëse janë në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Shefi i zjarrfiksës ka bërë me dije se situata është nën kontroll.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu