E tregon “Live” në emision, kush është “profesoresha” e famshme e Don Xhonit?

Fenomeni i 2020 Don Xhoni ishte i ftuar në “Shiko Kush LUAN” në puntatën e dytë të emisionit me moderatore Luana Vjollcën.

Sfida “Ndaje ose Pije” bëri që Don Xhoni të zbulonte emrin që mban “profesoresha e famshme” që bëri namin në freestyle-n që e bëri të njohur Xhonin për shqiptarët.

“Emrin e ka Tea!”, – u përgjigj Doni, por skuadra kundërshtare nuk e besuan dhe bënë që Xhoni të pinte pijen e shpifur.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu