“Dy urime për Doktorin”, Meta uron për ditëlindje ish-kryeministrin Sali Berisha

Tiranë | Presidenti Ilir Meta ka uruar sot ish-kryeministrin Sali Berisha me rastin e 76-vjetorit të tij të lindjes.

Mesazhi i presidentit Meta ishte i shkurtër. Ai i ka uruar ish-kryeministrit sa më shumë pranvera dhe të rrojë sa malet më të larta të Shqipërisë.

“Dy urime për Doktorin:
Pranvera pa fund!
Malet tona më të larta!
#EDHE100 💐”, – shkruan presidenti në një postim në ‘Facebook’, teksa ka ndarë edhe këtë fotografi:Fotografia e Ilir Meta

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu