Martohet John Cena, kampioni amerikan i mundjes (Foto)

Floridë | Mundësi i famshëm amerikan, John Cena tashmë është një burrë i martuar, pasi kurorëzoi në moshën 43-vjeçare dashurinë e tij me një ceremoni private martesore me bukuroshen Shay Shariatzadeh në Tampa të Floridës.

Çifti filluan të takoheshin në fillim të vitit 2019, pas ndarjes së shumëpërfolur të Johnit me ish-të dashurën Nikki Bella në vitin 2018.

John dhe Shariatzadeh e kurorëzuan lidhjen e tyre shumë shpejt. Mesa duket, të dy u fejuan në një ceremoni private dhe kërkuan një certifikatë martese në Florida, në fillim të tetorit.

Former WWE Superstar Says John Cena Was Not Supportive Backstage - EssentiallySports

Sipas dokumenteve zyrtare të siguruara nga TMZ Sports, ata e shkëmbyen betimin e tyre më 12 tetor në një ceremoni të zhvilluar në Tampa. Lajmi për martesën u raportua për herë të parë nga PWInsider.

Shay ka lindur në Iran, por ka nënshtetësi kanadeze. Ajo punon si menaxhere e produkteve për një kompani teknologjie në Vankuver.

Kjo është dasma e dytë e John, ai ishte më parë i martuar me Elizabeth Huberdeau nga viti 2009 në 2012. Pas kësaj, Cena qëndroi i lidhur me Nikki Bella për afërsisht gjashtë vjet, por ata u ndanë sepse ai nuk donte fëmijë në atë kohë dhe Nikki donte të krijonte një familje.

John Cena reportedly weds Shay Shariatzadeh in Florida

I Couldn't Take My Eyes off Her"- John Cena Talks About Meeting His Wife Shay Shariatzadeh - EssentiallySports

John Cena marries his girlfriend Shay Shariatzadeh in a private ceremony in Tampa, Florida | PINKVILLA

John Cena & Shay Shariatzadeh Married

How Did John Cena Meet Wife Shay Shariatzadeh?

Know about John Cena's lady love Shay Shariatzadeh & the couple's net worth

John Cena vs Dwayne 'The Rock' Johnson 2018 - Giant vs Giant - YouTube

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu