Rikthehet në Shtëpinë e Bardhë këshilltarja që “mori më qafë” presidentin Donald Trump

Uashington | Këshilltarja e presidentit amerikan Donald Trump, Hope Hicks, e cila u bë shkas për infektimin e tij me COVID-19, është rikthyer së fundmi në Shtëpinë e Bardhë për të rinisur punën, pasi u shërua.

Të enjten ajo u fotografua t’i bashkohej stafit të presidentit.

Hope udhëtoi me Trump për një fushatë dy ditore të tij në Karolinë të Veriut dhe Floridë.

Por, edhe pse vetëm pak kohë më parë ajo u infektua me COVID-19 dhe infektoi edhe Trump, Hick u fotografua duke mos mbajtur maskë.

Natyrisht që as Trump nuk mbante maskë, dhe kështu që me sa duket ajo ndjek shembullin e shefit të saj.

Trump bringing back trusted aide Hope Hicks to White House

Trump Bringing Back Trusted Aide Hope Hicks to White House – NBC10  Philadelphia

What Does It Mean That Hope Hicks Is Returning to the White House? | Vogue

Donald Trump And First Lady Melania Trump Test Positive For COVID-19 –  Deadline

Trump bids farewell to close aide Hope Hicks - ABC News

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu