Atentat me armë zjarri në Bulqizë; Qëllohet me breshëri plumbash në drejtim të një makine

Foto ilustruese

BULQIZË – Një atentat me armë zjarri është regjistruar gjatë ditës së sotme në Bulqizë, në Lagjen e Re të qytetit.

Burime nga vendi ngjarjes bëjnë të ditur se një breshëri plumbash janë derdhur në drejtim të automjetit që drejtohej nga shtetasi E.T.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit nuk është prekur nga plumbat, duke shpëtuar paq.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

/Bulqiza.info/

Pipero: Lokalet të mbyllen një orë e më parë, nuk është momenti për t’u dëfryer

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu