Bizneset e Bulqizës i bashkohen bashkisë për të ndihmuar qindra familje në nevojë

Bulqizë – Fundviti e ka gjetur biznesin e qytetit përkrah Bashkisë Bulqizë për të ndihmuar sa më shumë familje në nevojë në këtë prag feste.

Përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, Kryetari i Bashkisë Lefter Alla ka falënderuar biznesin vendas, të cilët i janë bashkuar Bashkisë për të ndihmuar sa më shumë familje në nevojë në prag të vitit të ri.

“Pa përjashtuar asnjërin nga ata që na janë gjendur pranë deri më sot, falenderime të sinqerta edhe për partnerët tanë Curri shpk dhe Gjoni shpk, falë kontributit të të cilëve u ndihmuan mbi 100 familje në Martanesh e Bulqizë.” shkruan Alla në mesazhin e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu