Vajza feston 5-vjetorin, Lyrical Son i organizon festën e veçantë

Reperi i njohur Lyrical Son është prej vitesh i martuar me Gresën dhe kanë bashkë dy vajza. Çifti publikojnë herë pas here foto të vogëlusheve, ku pasqyrojnë atmosferën e ngrohtë familjare.

Ndërsa ditën e sotme, vajza e tij e madhe Eva feston 5-vjetorin dhe nuk kishte si të mungonte i një festë të veçantë, e organizuar nga prindërit.

Ndërsa pamjet i kanë publikuar në rrjete sociale, duke i shoqëruar me një urim të bukur.

“Urime ditelindja e 5-te zemer. Ishalla gjithmone te percjell shendeti, paqja dhe lumturia ne jete. Te don babi perjetë”, ka shkruar Lyrical Son krahas postimit.l.k/abcnews.al

 

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu