Rama publikon pamjet nga kantieri i Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës

TIRANË- Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit, kantieri më i madh aktualisht në qytet, po merr formë dita-ditës ku puna ka vijuar intensivisht dhe pa u ndalur.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga punimet në këtë kantier.

“MIRËMËNGJES, dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë”, shprehet Rama.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu