VIDEO/ Spiropali zbulon talentin e fshehtë, shfaqet duke kërcyer me të rinj si kurrë më parë

TIRANË – Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila njëkohësisht është edhe drejtuese politike e Partisë Socialiste në Tiranë, ka zbuluar një talent “të fshehur” të sajin.

Përmes një videoje të publikuar në rrjetin social “Instagram”, Spiropali na tregon se nuk është vetëm një politikane energjike, por di mjaft mirë edhe të kërcejë.

Ajo shfaqet krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, ku ka hequr kostumin politik dhe po kërcen mes disa të rinjve.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu