Alla takim me banorët e Kodrës së Danit: Realizimi i synimeve të hap rrugën për mbështetje të vazhduar

BULQIZË – Në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit, Kryetari i Bashkisë Bulqizë, Lefter Alla ka zhvilluar një takim me banorët e Kodrës së Danit, tek të cilët ai thotë se gjeti mbështetje.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Alla shkruan se banorët shprehën mirënjohje dhe mbështetje për rrugën e shtruar pas kaq shumë vitesh, por edhe për të gjitha reformat që qeveria socialiste po ndërmerr për zhvillimin e vendit.

Gjithashtu ai ka përmendur edhe nisjen e vaksinimit masiv të popullsisë me ritme të shpejta dhe thotë se ka ndarë me ta planin strategjik të PS për zhvillimin e ekonomisë kombëtare.

Postimi i kryebashkiakut Alla:

#Angazhimi dhe #realizimi i synimeve të hap rrugën për mbështetje të vazhduar.🤗
🖲Me banorët e #Kodrës së #Danit, të cilët shprehën mirënjohje jo vetëm për rrugën e shtruar pas kaq shumë vitesh, por edhe për të gjitha reformat që #qeveriasocialiste po ndërmerr për zhvillimin e vendit.
👉Në një kohë rekord nisi #vaksinimi masiv të popullsisë, me ritme të pakrahasueshme me asnjë vend të rajonit.
👉Ndamë me ta planin strategjik të #PS për zhvillimin e ekonomisë kombëtare.
Më #25prill,🗳 🇦🇱 dhe shqiptarët do të buzëqeshin!🌞
#ShqipëriaeArdhmjaJonë🇦🇱
#BashkëPërDibrën❤
#VotoPartiaSocialiste🌹
#Votonr 1️⃣2️⃣✅

May be an image of 2 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme

May be an image of një ose më shumë njerëz, people standing dhe mal

May be an image of 3 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu