Alla me banorët e Viçishtit: Pak durim për një Bulqizë krejt ndryshe

BULQIZË- Kryetari i Bashkisë Bulqizë, Lefter Alla, ishte ditën e sotme në Viçish, ku zhvilloi një takim me banorët e zonës.

Alla shpalosi një sërë projektesh si ujësjellësin, kanalin vaditës Tuçep-Çereneç, rrugën e Arbërit, rruga Ura e Çerenecit-Zgosht (Librazhd), të cilat do të lehtësojnë jetën e banorëve të Viçishtit por edhe të gjithë qarkut.

Alla tha se ne jemi krenarë për çfarë kemi bërë si dhe optimistë për planet dhe vizionin tonë.

“Pak durim për një Bulqizë krejt ndryshe”,- tha ndër të tjera Alla.

May be an image of 1 person, ambiente të jashtme dhe pemë

May be an image of 1 person, pemë dhe ambiente të jashtme

May be an image of 2 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme

May be an image of një ose më shumë njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme

May be an image of 2 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme

May be an image of 1 person dhe standing

May be an image of 2 njerëz, people sitting, people standing dhe ambiente të jashtme

May be an image of 9 njerëz, people sitting, ambiente të jashtme dhe pemë

May be an image of 2 njerëz, people sitting dhe ambiente të jashtme

May be an image of një ose më shumë njerëz dhe ambiente të jashtme

May be an image of 4 njerëz, people sitting, people standing dhe ambiente të jashtme

May be an image of 4 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme

May be an image of 4 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme

May be an image of 1 person, standing, pemë dhe ambiente të jashtme

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu