Përfundon ndriçimi i lagjes Tejzall në FushëBulqizë

BULQIZË- Ka përfunduar ndriçimi i lagjes Tejzall në FushëBulqizë.

Punonjësit e Drejtorisë së Shërbimeve Utilitare Komunitare dhe Administrative kanë punuar për t’i sjellë një pamje të re kësaj lagjeje.

Puna për ndriçimin e rrugëve do të vazhdojë në të gjitha njësitë administrative të bashkisë Bulqizë.

May be an image of natyrë, mal, pemë, road dhe qiell

May be an image of pemë, road dhe mal

May be an image of ambiente të jashtme

May be an image of road

May be an image of re, natyrë, road, pemë dhe muzg

May be an image of natyrë, qiell, mal, pemë dhe road

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu