Si ndryshoi rruga brenda një dite? Alla i kënaqur me punën në Lagjen e Nënstacionit

Bulqizë – Pas postimit që bëri në orët para të ditës në lidhje me nisjen e asfaltimit të rrugës në Lagjen e Nënstacionit, kryebashkiaku i Bulqizës ka bërë një tjetër postim në orët e pasdites, ku tregon punën e bërë në vetëm disa orë.

“Vijon puna me ritëm të shpejtë në Lagjen e Nënstacionit. Nga mëngjesi i ditës së sotme e deri tani e gjithë rruga ka marrë një pamje krejt tjetër.”, shkruan Alla në postimin në faqen e tij zyrtare në facebook.

May be an image of road

May be an image of 4 njerëz, people standing, pemë dhe road

May be an image of 1 person, standing dhe ambiente të jashtme

May be an image of road

May be an image of ambiente të jashtme dhe pemë

May be an image of 1 person, standing, pemë dhe road

May be an image of ambiente të jashtme

May be an image of natyrë, pemë, road dhe qiell

May be an image of ambiente të jashtme

May be an image of road dhe pemë

May be an image of natyrë dhe road

May be an image of natyrë, road dhe pemë

May be an image of ambiente të jashtme

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu