Reperi i njohur e ngacmon publikisht Era Istrefin

Era Istrefi qëndron pranë fansave duke qenë sa më aktive në rrjete sociale. Së fundmi, këngëtarja ka postuar disa foto provokuese, ku në njërën prej tyre tregon gjoksin por është munduar ta mbulojë me një emoji.

Kjo foto provokative nuk i ka shpëtuar as reperit të njohur Real 1. Mesa duket fiksimi i tij ndaj Erës nuk paska kaluar pasi dhe më parë nuk linte rast pa e ngacmuar. Ai i ka lënë këngëtares një koment mjaft pikant.

“Po du me ja hongër c…. Era Istrefit.”, është komenti që ka lënë reperi në foton e saj. Kujtojmë që Era ka paralajmëruar disa këngë që pritet të publikohen këtë vit. Përsa i përket jetës personale, ajo është treguar shumë e rezervuar që nga ndarja me ish-menaxherin e saj Faton Shoshi.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu