1 viktimë dhe 5 raste të reja nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

PRISHTINË- 1 viktimë dhe 5 raste të reja nga COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

IKShPK njofton se 923 raste janë aktive ndërkohë 155 persona janë shëruar.

Sa i përket vaksinimit kundër COVID-19, 2 mijë e 805 persona janë imunizuar në 24 orët e fundit ndërkaq në nivel vendi, numri ka shkruar në 83 mijë e 725.

May be an image of text

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu