Spartak Ngjela i bën komentin e papritur moderatores së njohur

Bora Zemani është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Moderatorja ka bërë për vete publikun me elegancën dhe thjeshtësinë që e karakterizon.

Si duket bukurisë së moderatores nuk i ka rezistuar as Spartak Ngjela. Avokati ka zgjedhur t’i bëjë një koment epik moderatores në një prej fotove të publikuar nga fansat e saj në rrjete sociale.

“Bora, me lejoni t’ju komplimentoj për performancën tuaj me klas artistik… që është një harmoni e plotë midis intelektit të lartë, elokuencës së zgjedhur dhe bukurisë fizike. Sukses të përsëritur të kesh gjithmonë…”, shkruan ai. /abcnews.al

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu