1 viktimë dhe 11 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

PRISHTINË- 1 viktimë dhe 11 raste të reja janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit nga COVID-19 në Kosovë.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se nga 2,660 testime të kryera kanë rezultuar pozitivë 11 persona. Gjithashtu bëhet e ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 109 persona.

IKSHPK njofton se gjatë 24 orëve të fundti janë vaksinuar 3,730 persona ndërkohë që prej fillimit të pandemisë janë vaksinuar 90,217 persona.

May be an image of tekst

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu