VIDEO/ Alla publikon pamje nga rruga e Kodrës së Danit: Projekt që na frymëzon për më shumë punë

BULQIZË – Mëngjesin e sotëm, Kryetari i Bashkisë Bulqizë, Lefter Alla ka publikuar pamje nga rruga e re e Kodrës së Danit, e cila u finalizua pak kohë më parë.

Falë investimit të Bashkisë Bulqizë, kjo rrugë tashmë është plotësisht funksionale, me të gjitha standardet, përfshirë sinjalistikën rrugore dhe mbrojtëset metalike anësore.

“Rruga e Kodrës së Danit, një projekt i realizuar që na frymëzon për më shumë punë dhe angazhim në interes të komunitetit”, – shkruan Alla në postimin e tij.

/Bulqiza.info/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu