Fushë Bulqizë –  Vijon puna për sistemin e rrugëve në prag të Kurban Bajramit

BULQIZË – Vijon puna në Fushë Bulqizë për sistemin e rrugëve në prag të Kurban Bajramit.

Kryebashkiaku Lefter Alla bën me dije se ekipet e punës po vazhdojnë edhe në fundjavë për të sistemuar rrugët e kësaj zone, në mënyrë që banorët të lëvizin më lirisht gjatë festës së Kurban Bajramit.

Përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në facebook, Alla shkruan se:

Fundjava i gjeti sërish ekipet tona duke punuar në terren.
Këtu jemi në #FushëBulqizë ku po punohet për sistemimin e rrugëve në prag të Kurban Bajramit.
Padyshim që nevojat për infrastrukturën rrugore janë të shumta dhe ne do të vijojmë me këmbëngulje për të mbërritur kudo që banorët tanë kanë nevojë.
#BulqizaJonë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu