Asnjë viktimë nga COVID-19 në Kosovë; numri i rasteve të reja vazhdon të jetë i ulët

Foto ilustruese

PRISHTINË- Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë nuk ka pasur asnjë viktimë nga COVID-19 sipas Ministrisë së Shëndetësisë.

Numri i rasteve të reja vazhdon të jetë në shifra të njëjta, ku gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 5 infektime.

Numri i të shëruave është 8 ndërsa i rasteve aktive në të gjithë vendin është 104.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe teksti

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu