Elvana Gjata sjell hitin e radhës me artistë ndërkombëtar; zbulohet titulli këngës

Elvana Gjata, Inna dhe Sickotoy kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Këngëtarja shqiptare ka publikuar se disa sekuenca nga klipi i këngës me titull “Papa”do të publikohet ditën e premte.

Elvana ka qenë mjaft aktive me projekte këtë verë dhe ko të jetë kënga e tretë që do të sjellë. Pas suksesit të këngës “Loti”, Elvana publikoi dhe bashkëpunimin me Ylli Limanin. Ata sollën dy këngë në një me titull “E di x Marre”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu