Manastirliu apelon sërish nga Saranda: Vaksinim, vaksinim, vaksinim

SARANDË- Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu është ndaluar gjatë ditës së sotme në Sarandë, ku ka parë nga afër ecurinë e vaksinimit pranë qendrës shëndetësore.

Manastirliu apeloi sërish për të vazhduar me vaksinimin masiv duke përfshirë këtu edhe të rinjt.

Manastirliu bëri të ditur se në Sarandë janë kryer mbi 17 mijë vaksinime dhe shtoi se do të vazhdojmë me vaksinimin e të gjithë qytetarëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu